|
|
|
|
 |
Törölt nick
2012-10-12 09:26:45
|
2388
|
A fészen zárt csoportban megdumájuk a dolgokat. Lapozz vissza és megleled! |
|
 |
ghoezeke mate
2012-10-12 07:24:09
|
2387
|
A megoldás sokkal egyszerűbb, mindenki befejezi a túlérzékenységi hisztit, mosolyog, és marad közöttünk. Az élet kis problémáin túl kell lépni. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2012-10-11 20:57:26
|
2386
|
Elnézést hogy véleményt nyilvánítottam. Egyébként nem gazdagéknál jártam dúclátogatáson...képzeld el én sem vagyok milliomos, sőt munkanélküli vagyok mégis sikerült egy normális körülményt teremteni a madaraimnak.
Sok kicsi sokra megy. Róma sem egy nap alatt épült fel.
A negatív kritikát is ugyan úgy kell fogadni mint a pozitívat.
De én a hozzászólásaidból csak azt tudtam leolvasni hogy szenvedsz, kínlódsz velük. Ezért javasoltam én is azt hogy a régi galambházadhoz hasonlót kellene építeni mert helyed az lenne!!!!!
Sajnálom hogy nem vetted jó néven de én egy szókimondó ember vagyok...
És nem kell távozz a topicból, majd én megteszem.
Sziasztok! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|