|
|
|
|
 |
tp329
2012-10-11 19:42:35
|
2384
|
Korrekt távozás! :-))) , nem, nem, inkább :-(((((((((((((((((((((
De azért, remélem, nem végleges!
Hidd, el élőben sokkal rosszabb, ha lealázzák a művedet! (már csak tudom :-)))))))))))))))))
Ha nem léptél volna le ilyen gyorsan, épp kérdezni akartam, hogy a korábbi dúccal mi lett? Azt itt a "volieren" belül felállítva simán ellennének a galambjaid.
Na, meg már azért is visszajöhetnél, hogy ne kelljen má a hüvelygombáról beszélgetni! :-)))))))
Remélem, mindent úgy értesz, ahogy KELL!
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2012-10-11 09:47:41
|
2380
|
Még egy dolog miatt ugrottam be:
Mert nem szép dolog úgy elhagyni egy fórumot, mint eb a Szaharát...
tehát ezennel szeretnék megköszöni minden eddigi segítséget amit kaptam itt
a több, mint 1 év folyamán magam és főleg a galambjaim nevében.
Üdv Sz. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|