Keresés

Részletes keresés

tp329 Creative Commons License 2012-10-11 19:42:35 2384

Korrekt távozás! :-))) , nem, nem, inkább :-(((((((((((((((((((((

De azért, remélem, nem végleges!

Hidd, el élőben sokkal rosszabb, ha lealázzák a művedet! (már csak tudom :-)))))))))))))))))

Ha nem léptél volna le ilyen gyorsan, épp kérdezni akartam, hogy a korábbi dúccal mi lett? Azt itt a "volieren" belül felállítva simán ellennének a galambjaid.

Na, meg már azért is visszajöhetnél, hogy ne kelljen má a hüvelygombáról beszélgetni! :-)))))))

Remélem, mindent úgy értesz, ahogy KELL!

 

Magyar Galamb és.... Creative Commons License 2012-10-11 17:18:01 2381

Like

 

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-10-11 09:47:41 2380

Még egy dolog miatt ugrottam be:

Mert nem szép dolog úgy elhagyni egy fórumot, mint eb a Szaharát...

tehát ezennel szeretnék megköszöni minden eddigi segítséget amit kaptam itt

a több, mint 1 év folyamán magam és főleg a galambjaim nevében.

Üdv Sz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!