Keresés

Részletes keresés

Bobo772 Creative Commons License 2012-10-11 18:05:45 2382

Szia ne kapd fel a vizet :-) én megtanultam vizet iszik és bort prédikál sok ember.... Én is kértem tanácsot tettem fel képet emlékszel..hát egy jó szó nem jött sokszor de még a kólis galamboktól a fertöig minden volt, és nézd mégis élnek virulnak , várnak mikor megyek közéjük ugrálnak repkednek rám , van amelyik a kezemböl eszik  elöször és csak ha már csipegetett akkor megy a nagyobb etettöhöz. Mi kell ennél több jobb. Neked is megvan a galambod ,  neveled szereted örömöd leled benne.. és az a jó ..Ide meg esetleg felteszel egy kérdést meghallgatod , olvasol a neten , nézel videót  .és  aki olyat ír nagyívbe le... rod .. mert csak dumál, de ha olyan galambja meg olyan lelkesedése lenne mint neked kinyalh.....á a s...gged... Mert pénzzel sok mindent nem lehet elérni...... te meg ha örömöd leled benne az a jó..hidd el...

 

üdv azért ne menj messzire:-)

Magyar Galamb és.... Creative Commons License 2012-10-11 07:33:09 2379

Ne vedd a szívedre , a szakmai tanácsokon érdemes elgondolkodni azt aki meg minden fórumban ugyanoda jut, -mindenkit szapul azt meg ignorálni kell.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-10-10 22:20:26 2378

Szerintem a galambnak tök mindegy, hogy ő másoknak anyagilag értékes, vagy "csak" a gazdájának az.

 

Ez nem tyúkól, hanem egy rohadt nagy röpde. Én nem tudom, te csak gazdagéknál jártál még galambokat nézni? Eleve ez a mennyiségű ponthegesztett drótháló rohadt drága volt, valamivel több, mint 25.000 Ft. Mégis mennyit kéne galambházba fektetni, hogy tetszen neked? Nem fogok ácsokat fogadni meg vashangárt hegesztetni, vagy nem tudom mire gondolsz. A saját két kezemmel és néhány segítővel építettük, betonoztuk, drótoztuk még pár éve. Direkt körbe lettek véve a bokrok a hálóval, hogy legyen fájuk, amire fel lehet mászni és idővel árnyékot is ad. Tényleg nem vágom, hogy mi nem tetszik benne. 

 

De amúgy meg nem is érdekel, itt csak okoskodni meg belekötni tud mindenki az ember munkájába. Igaza van a páromnak, hogy ne jöjjek fel erre az oldalra, mert csak felidegesítem magam. Hát asszem ezt fogom tenni. További jó hibakeresgélést meg ócsárolást kívánok.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-10-10 22:06:34 2377

"Egy csomóféle díszgalamb fajtát tartanak zárt tartásban,

mert túl nagy az értékük ahhoz, hogy szabadon repkedjenek."

 

Ez igaz. De a nagyértékű madarakat nem egy tyúkólba teszik.

Gonosz lesz a hozzászólásom de ez egy tákolmány:S

Csirkéknek jó de ha már az értékes galambokról beszélünk...

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!