|
|
|
|
 |
Törölt nick
2012-10-11 18:11:56
|
2383
|
Alakul a dúc csak csináld és jó lesz! Kevés pénzt őlj bele . |
|
 |
Törölt nick
2012-10-10 22:06:34
|
2377
|
"Egy csomóféle díszgalamb fajtát tartanak zárt tartásban,
mert túl nagy az értékük ahhoz, hogy szabadon repkedjenek."
Ez igaz. De a nagyértékű madarakat nem egy tyúkólba teszik.
Gonosz lesz a hozzászólásom de ez egy tákolmány:S
Csirkéknek jó de ha már az értékes galambokról beszélünk...
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2012-10-10 21:39:52
|
2376
|
Találtam képeket, íme:
2 részből áll, egy kisebb, egy átjáró+a nagy doboz a fejjel :) és a nagyobb rész.
Minden kifutórész minden oldalról be van hálózva.
A tyúkok mindkét kifutórészt használják, a galambok nem érik fel ésszel, hogy alul át lehet menni. :)
Ezt tudom nekik biztosítani.
Legalább 20-25 négyzetméter a területe, elég kell, hogy legyen.
Egy csomóféle díszgalamb fajtát tartanak zárt tartásban,
mert túl nagy az értékük ahhoz, hogy szabadon repkedjenek. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2012-10-10 21:04:52
|
2375
|
Értem.
Igen a polc méretei jók, sak tudod más ha csak ott költenek, pihennek, mint az hogy abban töltik életük nagy részét.
Nekem csak költeni és aludni jártak oda, egyébként kint voltak meg ott volt a galambház többi része.
Tudom hogy ez Neked most nem adatik meg, de valami megoldás akkor is kell.
Többünktől is kapták pár megoldást választás rajtad áll. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|