Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-10-10 20:27:43 2374

Az imént mutatott házban és kertben laktunk egész most július végéig albérletben és egyáltalán nem volt bekalkulálva, hogy még 1.5 évet se töltünk ott és máris tovább kell állnunk szinte egyik pillanatról a másikra. :((( A tulajok tágabb családi körből valósiak. Így is el kellett adnom egy csomó papagájomat, ottmaradt a kertben egy csomó zöldségféle, és hát még a 2 kutya... szóval ilyen állatkertnek nem igazán könnyű albérletet találni, így néhány állat anyuékhoz ment (galik, kutyák) néhányat eladtam, (papagájok, kisgalik) néhányan pedig jöttek velünk a panelba (papagájok, halak). Ha több időm lenne, akkor már hamarabb ki lett volna alakítva a helyük, de most így sikerült, még a saját cuccaaink bő a fele is dobozokban van... sajna, mire hazaértem ismét besötétedett, de a 60x100x35 adottságú ex-könyvespolc azaz a fali galambház fakkjai éppen ugyanolyan méretűek, mint a te esetedben volt, 50x35 alapterület és 30 cm belmagasságú.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-10-10 19:50:52 2373

Addig amíg nem tudsz megfelelő körülményeket biztosítani a madarak számára.

 

Mielőtt megvetted őket, előtte is ilyen problémáid voltak?

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-10-10 19:43:33 2372

Meddig...? :(

(Időnként lottózgatok, de még nem sikerült megoldani a lakásproblémánkat.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!