|
|
|
|
 |
Törölt nick
2012-10-10 19:43:33
|
2372
|
Meddig...? :(
(Időnként lottózgatok, de még nem sikerült megoldani a lakásproblémánkat.) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2012-10-10 15:55:33
|
2371
|
Hát nincs egy galambász ismerős aki átvenné őket addig? |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2012-10-10 15:27:52
|
2370
|
5x5m alapterületű 2m magas terület elég kell, hogy legyen, az antwerpenieket nem igazán szokták kiengedni, mert nem találnak haza.
Amúgy igazad van, én is gondolkodtam már az eladásukon, de miután a keringők nem igazán fajtatiszták így ha valaki meg is venné őket semmi garancia nincs rá, hogy nem levest csinálna belőlük. És a nemtojó tojó? Ő is leves lenne igen hamar. :((( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|