Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-10-10 19:43:33 2372

Meddig...? :(

(Időnként lottózgatok, de még nem sikerült megoldani a lakásproblémánkat.)

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-10-10 15:55:33 2371

Hát nincs egy galambász ismerős aki átvenné őket addig?

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-10-10 15:27:52 2370

5x5m alapterületű 2m magas terület elég kell, hogy legyen, az antwerpenieket nem igazán szokták kiengedni, mert nem találnak haza.

 

Amúgy igazad van, én is gondolkodtam már az eladásukon, de miután a keringők nem igazán fajtatiszták így ha valaki meg is venné őket semmi garancia nincs rá, hogy nem levest csinálna belőlük. És a nemtojó tojó? Ő is leves lenne igen hamar. :(((

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!