Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-10-10 14:35:39 2367

Hát ez így jelen állapotában galamboknak nem megfelelő.

Ha ajtót teszel a fakkokra úgy kicsi, ha pedig nyitottan hagyod akkor a japi tyúkok előbb agyon verik a galambokat mint azt gondolnád. Vannak japijaim is és tudom milyenek. Szeretnek "felgallyazni" helyekre és hamarosan a 4 kis fakkban egy-egy japi fog ücsörögni éjszakánként.

 

De gondolom akkor a galambok nem is tudnak szállni. Hiszen egy elkerített kis részben vannak a japikkal vagy nem?

 

 

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-10-10 14:11:22 2365

Ezen a képen látszódik jobban a jelenlegi állapot:

Azzal a különbséggel, hogy már körbe van burkolva a szekrényke

eső elleni védelemmel, a régi galambház bádogtetejével.

 

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-10-10 13:59:41 2364

Amúgy volt szép kis galambházam, de másfél hónapig állt csak, mert el kellett költöznünk és le kellett bontani. Most anyuéknál vannak a galik augusztus eleje óta, a japántyúkokkal közös helyen. Most már tényleg valamelyik nap teszek fel normális képeket az egész helyről.

Ez volt az: (a telek lejt, nem a galambház csálé)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!