|
|
|
|
 |
Törölt nick
2012-10-10 14:35:39
|
2367
|
Hát ez így jelen állapotában galamboknak nem megfelelő.
Ha ajtót teszel a fakkokra úgy kicsi, ha pedig nyitottan hagyod akkor a japi tyúkok előbb agyon verik a galambokat mint azt gondolnád. Vannak japijaim is és tudom milyenek. Szeretnek "felgallyazni" helyekre és hamarosan a 4 kis fakkban egy-egy japi fog ücsörögni éjszakánként.
De gondolom akkor a galambok nem is tudnak szállni. Hiszen egy elkerített kis részben vannak a japikkal vagy nem?
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2012-10-10 14:11:22
|
2365
|
Ezen a képen látszódik jobban a jelenlegi állapot:
Azzal a különbséggel, hogy már körbe van burkolva a szekrényke
eső elleni védelemmel, a régi galambház bádogtetejével.
|
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2012-10-10 13:59:41
|
2364
|
Amúgy volt szép kis galambházam, de másfél hónapig állt csak, mert el kellett költöznünk és le kellett bontani. Most anyuéknál vannak a galik augusztus eleje óta, a japántyúkokkal közös helyen. Most már tényleg valamelyik nap teszek fel normális képeket az egész helyről.
Ez volt az: (a telek lejt, nem a galambház csálé)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|