Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-10-10 14:32:21 2366

Ez mutatós, elég tágas. Egy hasonló kellene most is.

Törölt nick Creative Commons License 2012-10-10 14:11:22 2365

Ezen a képen látszódik jobban a jelenlegi állapot:

Azzal a különbséggel, hogy már körbe van burkolva a szekrényke

eső elleni védelemmel, a régi galambház bádogtetejével.

 

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-10-10 13:59:41 2364

Amúgy volt szép kis galambházam, de másfél hónapig állt csak, mert el kellett költöznünk és le kellett bontani. Most anyuéknál vannak a galik augusztus eleje óta, a japántyúkokkal közös helyen. Most már tényleg valamelyik nap teszek fel normális képeket az egész helyről.

Ez volt az: (a telek lejt, nem a galambház csálé)

 

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-10-10 13:54:53 2363

Felülről és minden oldalról 2x2cm-es ponthegesztett dróthálóval burkolt kifutó.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!