|
|
|
|
 |
Törölt nick
2012-10-10 13:59:41
|
2364
|
Amúgy volt szép kis galambházam, de másfél hónapig állt csak, mert el kellett költöznünk és le kellett bontani. Most anyuéknál vannak a galik augusztus eleje óta, a japántyúkokkal közös helyen. Most már tényleg valamelyik nap teszek fel normális képeket az egész helyről.
Ez volt az: (a telek lejt, nem a galambház csálé)
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2012-10-10 13:54:53
|
2363
|
Felülről és minden oldalról 2x2cm-es ponthegesztett dróthálóval burkolt kifutó. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2012-10-10 13:53:55
|
2362
|
Madárka: ez a 4 lakásos társasház nálam egy kb 5m x 5m-es kifutóban van a falon! :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|