Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-10-10 13:59:41 2364

Amúgy volt szép kis galambházam, de másfél hónapig állt csak, mert el kellett költöznünk és le kellett bontani. Most anyuéknál vannak a galik augusztus eleje óta, a japántyúkokkal közös helyen. Most már tényleg valamelyik nap teszek fel normális képeket az egész helyről.

Ez volt az: (a telek lejt, nem a galambház csálé)

 

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-10-10 13:54:53 2363

Felülről és minden oldalról 2x2cm-es ponthegesztett dróthálóval burkolt kifutó.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-10-10 13:53:55 2362

Madárka: ez a 4 lakásos társasház nálam egy kb 5m x 5m-es kifutóban van a falon! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!