|
|
|
|
 |
tp329
2012-10-10 13:39:53
|
2360
|
:-))) akkor még a szemmértékedet kell csiszolgatni. Emésztő mehet neki naponta, én szó szerint apró kavicsokra gondoltam.
Az ilyen gyári emésztők más kategória, adjad csak neki nyugodtan naponta. Sőt kell is naponta adni, ha nincs benne igazi kavics, mert ezt megemészti egy nap alatt. Ezért jó melléje igazi kavicsot is adni, mert az napokig a zúzában marad, míg lassan elkopik. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2012-10-10 13:16:35
|
2359
|
OK, hazamegyek és alaposan átnézegetem. Van egy keverékem, a Symában a Patron standján vettem, ánizsos emésztő, ebben vannak ha jól rémlik kagyló darabok, vöröskő darabok meg kavicsok is, olyan mindenféle színű illatos keverék. Inkább most a méreteket nem is mondom, mert lehet, hogy csal az emlékezetem, ha előttem lesz a cucc, akkor mondok biztosat. A papagájoknak is szoktam adni belőle, szóval lehet, hogy nem 5 mm mégsem, csak így most annak tűnik visszaemlékezve. :( sorry |
|
Előzmény:
 |
tp329
2012-10-10 13:06:04
|
2358
|
????? Vagy rosszul értem vagy rosszul értem. Felnőtt galambanak sem adnak 4-5 mm-es kavicsot, az kb. struccnak való!
Nem emésztőről van inkább szó?
Mi a neve, hol vetted? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|