|
|
|
|
 |
FSO Papa
2012-10-24 19:36:49
|
1601
|
Nos akkor felkínálnám elbontásra az előzmény-hozzászólásban látható lengyel kályhát. Budapest, budai oldal.
Várom a jelentkező(ke)t! :) |
|
 |
Kályháskristóf
2012-10-10 22:01:21
|
1587
|
Üdv, lengyel gyártmány, jó anyagból készült. Lebontva, kipucolva, lemosva max 30.000Ft-ot ér. Ezt a fajtát a cserépkályhások bontásért cserébe szokták elvinni. Ha Ön megvásárolná, lábon állva adjon érte egy 10-est, egy kályhás meg lebontja. |
|
A hozzászólás:
 |
FSO Papa
2012-10-10 13:14:10
|
1586
|
Sziasztok!
Ez milyen típusú/gyártású kályha lehet?
Ér valamit?
Köszönöm!  |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|