|
|
|
|
 |
Törölt nick
2012-10-10 13:16:35
|
2359
|
OK, hazamegyek és alaposan átnézegetem. Van egy keverékem, a Symában a Patron standján vettem, ánizsos emésztő, ebben vannak ha jól rémlik kagyló darabok, vöröskő darabok meg kavicsok is, olyan mindenféle színű illatos keverék. Inkább most a méreteket nem is mondom, mert lehet, hogy csal az emlékezetem, ha előttem lesz a cucc, akkor mondok biztosat. A papagájoknak is szoktam adni belőle, szóval lehet, hogy nem 5 mm mégsem, csak így most annak tűnik visszaemlékezve. :( sorry |
|
A hozzászólás:
 |
tp329
2012-10-10 13:06:04
|
2358
|
????? Vagy rosszul értem vagy rosszul értem. Felnőtt galambanak sem adnak 4-5 mm-es kavicsot, az kb. struccnak való!
Nem emésztőről van inkább szó?
Mi a neve, hol vetted? |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2012-10-10 12:37:40
|
2350
|
Hát a felnőttek kavicskeverékéből ezek voltak a kisebbek... keresgélek majd kisebbeket neki. Ezeket még a múlt hétvégén kapta, amikor a nagy gáz volt, bevallom azóta elfelejtettem követ adni, a porrá tört szépiából hagytam nagyobb darabokat 1-2mmeseket.
Keresek majd valami alkalmas galambtartót amibe besüt a nap és kitesszük az erkélyre napozni, de azért éjjel már majdnem fagy, olyan 2 fok körül van, ő meg még mindig többnyire így hasalgat napközben és éjjel is. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|