Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-10-10 13:16:35 2359

OK, hazamegyek és alaposan átnézegetem. Van egy keverékem, a Symában a Patron standján vettem, ánizsos emésztő, ebben vannak ha jól rémlik kagyló darabok, vöröskő darabok meg kavicsok is, olyan mindenféle színű illatos keverék. Inkább most a méreteket nem is mondom, mert lehet, hogy csal az emlékezetem, ha előttem lesz a cucc, akkor mondok biztosat. A papagájoknak is szoktam adni belőle, szóval lehet, hogy nem 5 mm mégsem, csak így most annak tűnik visszaemlékezve. :( sorry

A hozzászólás:
tp329 Creative Commons License 2012-10-10 13:06:04 2358

????? Vagy rosszul értem vagy rosszul értem. Felnőtt galambanak sem adnak 4-5 mm-es kavicsot, az kb. struccnak való!

Nem emésztőről van inkább szó?

Mi a neve, hol vetted?

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-10-10 12:37:40 2350

Hát a felnőttek kavicskeverékéből ezek voltak a kisebbek... keresgélek majd kisebbeket neki. Ezeket még a múlt hétvégén kapta, amikor a nagy gáz volt, bevallom azóta elfelejtettem követ adni, a porrá tört szépiából hagytam nagyobb darabokat 1-2mmeseket. 

 

Keresek majd valami alkalmas galambtartót amibe besüt a nap és kitesszük az erkélyre napozni, de azért éjjel már majdnem fagy, olyan 2 fok körül van, ő meg még mindig többnyire így hasalgat napközben és éjjel is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!