|
|
|
|
 |
Törölt nick
2012-10-10 12:58:59
|
2357
|
Értem. Én nem is akarom őket mindenképp zárni, csak lehet, hogy bejárat méretét fogom olyanra csökkenteni, hogy a tyúkok ne férjenek be véletlenül se. Bár elvileg tavaszig megtanulják a galambok, hogy hoyg verjék el onnan a tyúkokat.
Mondjuk a nemek szétválasztása című móka kedvéért lehet, hogy hetenként nemenkénti változtatásokkal mégis be kell majd csukogatni őket. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2012-10-10 12:56:13
|
2356
|
Na, ilyesmi valahogy az enyém is, a 45 hosszú az tuti, kb 30 széles lehet, csak a belmagassága alacsonyabb, az 28-30 cm lehet, a polc adottságai miatt. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2012-10-10 12:46:26
|
2354
|
Szia!
Egy fakk 30x45 cm alapterületű volt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|