|
|
|
|
 |
Törölt nick
2012-10-10 12:56:13
|
2356
|
Na, ilyesmi valahogy az enyém is, a 45 hosszú az tuti, kb 30 széles lehet, csak a belmagassága alacsonyabb, az 28-30 cm lehet, a polc adottságai miatt. |
|
 |
Törölt nick
2012-10-10 12:48:48
|
2355
|
De abban csak költöttek, a párok ott aludtak de a nyílásnál. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2012-10-10 12:46:26
|
2354
|
Szia!
Egy fakk 30x45 cm alapterületű volt. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2012-10-10 12:40:26
|
2353
|
Szia Madárka!
Neked egy "szoba" alapterülete mekkora volt? Azon a képen, ahol a vörös szarka leskelődik? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|