|
|
|
|
 |
tp329
2012-10-10 13:06:04
|
2358
|
????? Vagy rosszul értem vagy rosszul értem. Felnőtt galambanak sem adnak 4-5 mm-es kavicsot, az kb. struccnak való!
Nem emésztőről van inkább szó?
Mi a neve, hol vetted? |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2012-10-10 12:37:40
|
2350
|
Hát a felnőttek kavicskeverékéből ezek voltak a kisebbek... keresgélek majd kisebbeket neki. Ezeket még a múlt hétvégén kapta, amikor a nagy gáz volt, bevallom azóta elfelejtettem követ adni, a porrá tört szépiából hagytam nagyobb darabokat 1-2mmeseket.
Keresek majd valami alkalmas galambtartót amibe besüt a nap és kitesszük az erkélyre napozni, de azért éjjel már majdnem fagy, olyan 2 fok körül van, ő meg még mindig többnyire így hasalgat napközben és éjjel is. |
|
Előzmény:
 |
tp329
2012-10-10 12:16:17
|
2348
|
Huh! 4-5 mm, az bazi nagy, ekkorát ne adj, inkább ne adj semmit, max.1 mm, ne felejtsd el!
Nem tudod kirakni naponta pár órára, vagy éjszakára dobozostul olyan helyre ahol kb. a kinti hőmérséklet van. Akkor megszokná és nem lenne gond. Kicsit kényszerítsd az önállóságra, akkor 1 hét múlva talán már mehet ki. Nem mondanak túl hideget, ki fogja bírni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|