Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-10-10 12:37:40 2350

Hát a felnőttek kavicskeverékéből ezek voltak a kisebbek... keresgélek majd kisebbeket neki. Ezeket még a múlt hétvégén kapta, amikor a nagy gáz volt, bevallom azóta elfelejtettem követ adni, a porrá tört szépiából hagytam nagyobb darabokat 1-2mmeseket. 

 

Keresek majd valami alkalmas galambtartót amibe besüt a nap és kitesszük az erkélyre napozni, de azért éjjel már majdnem fagy, olyan 2 fok körül van, ő meg még mindig többnyire így hasalgat napközben és éjjel is.

A hozzászólás:
tp329 Creative Commons License 2012-10-10 12:16:17 2348

Huh! 4-5 mm, az bazi nagy, ekkorát ne adj, inkább ne adj semmit, max.1 mm, ne felejtsd el!

 

Nem tudod kirakni naponta pár órára, vagy éjszakára dobozostul olyan helyre ahol kb. a kinti hőmérséklet van. Akkor megszokná és nem lenne gond. Kicsit kényszerítsd az önállóságra, akkor 1 hét múlva talán már mehet ki. Nem mondanak túl hideget, ki fogja bírni.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-10-10 12:06:30 2347

Most egy vonalzó itt van előttem, ahogy nézem a kövek olyan 4-5 mm-esek voltak... a tojásos lágykaját beszüntettem amint megláttam, hogy mára miket nyomott...

Egyelőre jól elvan, néha egész komolyan elkezdi a szárnyait csapkodni, olyan "repülés előszele" jelleggel. Elvan a dobozban, este szoktam megsétáltatni. Viszont ha felépül elég szívás lesz őt kiszoktatni, addigra már murva hideg lesz a lakáshoz viszonyítva. Szobacsirke lesz belőle tavaszig? 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!