|
|
|
|
 |
tp329
2012-10-10 12:16:17
|
2348
|
Huh! 4-5 mm, az bazi nagy, ekkorát ne adj, inkább ne adj semmit, max.1 mm, ne felejtsd el!
Nem tudod kirakni naponta pár órára, vagy éjszakára dobozostul olyan helyre ahol kb. a kinti hőmérséklet van. Akkor megszokná és nem lenne gond. Kicsit kényszerítsd az önállóságra, akkor 1 hét múlva talán már mehet ki. Nem mondanak túl hideget, ki fogja bírni. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2012-10-10 12:06:30
|
2347
|
Most egy vonalzó itt van előttem, ahogy nézem a kövek olyan 4-5 mm-esek voltak... a tojásos lágykaját beszüntettem amint megláttam, hogy mára miket nyomott...
Egyelőre jól elvan, néha egész komolyan elkezdi a szárnyait csapkodni, olyan "repülés előszele" jelleggel. Elvan a dobozban, este szoktam megsétáltatni. Viszont ha felépül elég szívás lesz őt kiszoktatni, addigra már murva hideg lesz a lakáshoz viszonyítva. Szobacsirke lesz belőle tavaszig? |
|
Előzmény:
 |
tp329
2012-10-10 11:55:39
|
2346
|
Alakul ez!
Szerintem állati fehérjét (tojás) ne eröltesd, nem galambnak való, csak gondod lesz belőle.
A kavics 0,5 mm körüli, max. 1 mm legyen és nem kell sok, az is tud gondot okozni! . Heti 8-10 db elég. Elég pár naponta adni néhány szemet. Ez a méret úgy 1 hét alatt örül ki a galambból, de ez is sok mindentől függ.
Szép kis jószág! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|