|
|
|
|
 |
tp329
2012-10-09 22:05:22
|
2343
|
No, alakul ez! Strucc ugyan már nem lesz belőle, de ha kissé megturbózod griff madár még kijöhet belőle! :-)
Csak így tovább! Ca+P menjen neki, persze minden egyéb jó mellett, had erősödjenek a csontjai. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2012-10-09 21:42:38
|
2341
|
Itt van a szobagalamb, egyre jobban jár.

|
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2012-10-07 21:52:11
|
2340
|
A kisgali kakaóscsiga formát kakil és itt van velünk a szobában. A többit majd átgondolom még. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|