Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ph5.5 Creative Commons License 2012-10-09 17:11:35 8310

Látod, ha nem adod kölcsön a halszemet, soha nem sikerült volna! :-)

Előzmény:
kisbergics Creative Commons License 2012-10-09 16:29:14 8309

Amikor délután kinéztem a teraszról, én is ezt láttam! Úgy örülök, hogy sikerült lefotóznod! :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!