Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ph5.5 Creative Commons License 2012-10-09 15:22:29 8304

Akkor nálatok is a férfi pucolja  a halat :-)  (közösen fogjuk, de este mindig enyém az utolsó 2 óra a halakkal... volt hogy 20db-t kellett pikkelyezni, darabolni egyszerre. Tiszta nagyüzemnek éreztem :-)  )

Előzmény:
futoz Creative Commons License 2012-10-09 15:08:37 8303

na majd legközelebb félre teszem neked a hal szemeket

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!