Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Saliko Creative Commons License 2012-10-08 11:25:35 517

A kerepestarcsai lángossütős Mancikát egy karddal a kézben lefotózni csakugyan glamourfotó? Nem nektek kellene még tanulnotok?

Előzmény:
Iván Ottó Creative Commons License 2012-10-08 03:51:31 516

Sziasztok!
Egy nagyszerű lehetőségre szeretném felhívni azoknak a figyelmét, akik komolyabb szándékkal szoktak a fényképezőgépük után nyúlni. 2012. október 11-től minden héten csütörtökön este 6 és 10 óra között klub estet szervezünk Budapesten a Keleti pályaudvarnál található műtermünkben. Ezeken az esteken profi környezetben és profi eszközök használata mellett kóstolhattok bele a modell illetve glamour fényképezés által nyújtott örömökbe :)

Bővebben itt:
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=369924676416530&set=a.369924666416531.86083.198388990236767&type=1&theater

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!