|
|
|
|
 |
Törölt nick
2012-10-02 17:38:09
|
2330
|
Mindíg előre kell gondolkodni s mivel nem versenyző az édes így kus van neki és megy ahova kell! Igaz a te pénzed és időd vész el! |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2012-10-02 14:06:28
|
2329
|
Mondom, ez nem galamboknak való hely, csak odafészkeltek sajna.
Ahogy a képen is látható a napfény esélytelen.
Igazából azért hagytam őket, mert meg akartam nézni, hogy milyen kicsiket hoz ez a hím. 6 hete még nem gondolkodtam ilyen előre, hogy majd mi lesz hogy lesz. Gondoltam, hogy elég meleg lesz még szeptemberben. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2012-10-02 13:29:58
|
2328
|
Fertőtleníteni? Mit? Nem szoktam. Ebben a nagy méhkaptárban nem kellett volna költeniük. Mélyalom van benne. Fűrészpor, forgács, fű, vegyesen. Nem ideális.
Na ilyet azért neeeeeeeee!
Spakli szárazhelyen tologat hetentesok levegő ,napfény és vegyeszerrel ill hővel (esetleg lámpával)fertőtlenít.
Mélyalom felejtős!
Tegyébe szóralap, reklámújság stb ből szönyeget és dobd ki mikor arra jársz stb!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|