Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-10-02 14:06:28 2329

Mondom, ez nem galamboknak való hely, csak odafészkeltek sajna.

Ahogy a képen is látható a napfény esélytelen.

Igazából azért hagytam őket, mert meg akartam nézni, hogy milyen kicsiket hoz ez a hím. 6 hete még nem gondolkodtam ilyen előre, hogy majd mi lesz hogy lesz. Gondoltam, hogy elég meleg lesz még szeptemberben.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-10-02 13:29:58 2328

Fertőtleníteni? Mit? Nem szoktam. Ebben a nagy méhkaptárban nem kellett volna költeniük. Mélyalom van benne. Fűrészpor, forgács, fű, vegyesen. Nem ideális.

 Na ilyet azért neeeeeeeee!

Spakli szárazhelyen tologat hetentesok levegő  ,napfény  és vegyeszerrel ill hővel (esetleg lámpával)fertőtlenít.

Mélyalom felejtős! 

Tegyébe szóralap, reklámújság stb ből szönyeget és dobd ki mikor arra jársz stb!

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-10-02 12:46:50 2326

Van tricho elleni itatóporom, akkor adok azt is.

 

Fertőtleníteni? Mit? Nem szoktam. Ebben a nagy méhkaptárban nem kellett volna költeniük. Mélyalom van benne. Fűrészpor, forgács, fű, vegyesen. Nem ideális.

 

TP: nem értem ezt a magkeverékes dolgot, (amit te írtál azt igen, csak amit a galik csinálnak azt nem) mert eddig 2-3 hétig szépen etettek belőle, nem volt hisztijük a magok ellen. Most meg de...
Bolti zsákos magkeverék, a márkanevét nem tudom, de szépen néz ki. :)

 

Este lövök képeket mindenről és mindenkiről, hogy lehessen szörnyülködni! :) Amúgy tök igazatok van, ez a méhkaptár így nem alkalmas a galamboknak. Mondjuk nem is nekik készült, hanem a tyúkok mennek bele télen, amikor a -20ban már fáznak kint aludni. Tehát az év kb.350 napjában üresen áll.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!