Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-10-02 12:01:40 2322

A dobozán 3 nap van, egyedileg galacsinba gyúrva nyomom le a kicsik torkán.

A szülők nem depresszióban, hanem unatkoznak bent. De lehet h depresszióü.

Tricho ellen nem adtam semmit, mert tiszta a torkuk, megnéztem mindkét kicsit.

A kakát nem tudom megnézni, de tegnap épp láttam a nagyot, egy sűrű vízadagot nyomott ki. Nem volt benne láthatóan töményebb rész.

Társaságot nem kaphatnak, mert annak sztem a kicsik látnák a kárát.

Egy nagy giga-méhkaptárat képzelj el, lábakon, 1,5x1m alappal és 1m magas, ennek van üvegablaka és az ajtója egyik felébe egy rács tahető. Nem túl világos, de ebben tojtak le, és elrekesztettük a másik ajtaját, hogy ne tudjanak bemenni a tyúkok megölni a kicsiket.

Azt mondod, hogy a szülőket is kezelgessem? Szóval a vizükbe tegyek ilyen gyógyszert?

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-10-02 11:52:33 2321

A gyógyszer 7 nap nem? Egyénenként? Tricho ellen valami? kaki színe az még zöld és lucskos? 

Szülök erős  deprsszióban? Esetleg társaságot? 

stb(foto oldalnézet és középről ne fentről fotózd)

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-10-02 11:28:20 2320

Üdv!

A gyógyszer neve: Enrobioflox, (vagy valami hasonló) írtátok, hogy azonnal adjak coli ellen, mert hamar öl. Ma lesz a 3. nap, de majd este, mert reggel nem tudtam, hazamenni a galikhoz.

 

Fotót? Jó, majd teszek fel, arról, ahogy kúszva halad? Vagy úgy az általános állapotról? Este megpróbálom azt is.

 

Nem hajkurászik senki senkit, ülnek az ablak előtt és ki akarnak menni... ez a napi programjuk a szülőknek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!