|
|
|
|
 |
Törölt nick
2012-10-02 11:52:33
|
2321
|
A gyógyszer 7 nap nem? Egyénenként? Tricho ellen valami? kaki színe az még zöld és lucskos?
Szülök erős deprsszióban? Esetleg társaságot?
stb(foto oldalnézet és középről ne fentről fotózd) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2012-10-02 11:28:20
|
2320
|
Üdv!
A gyógyszer neve: Enrobioflox, (vagy valami hasonló) írtátok, hogy azonnal adjak coli ellen, mert hamar öl. Ma lesz a 3. nap, de majd este, mert reggel nem tudtam, hazamenni a galikhoz.
Fotót? Jó, majd teszek fel, arról, ahogy kúszva halad? Vagy úgy az általános állapotról? Este megpróbálom azt is.
Nem hajkurászik senki senkit, ülnek az ablak előtt és ki akarnak menni... ez a napi programjuk a szülőknek. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|