Keresés

Részletes keresés

gr82wök6ószfater Creative Commons License 2012-10-01 19:47:48 2314

Egy jóbarátom az ehez hasonlókra azt mondaná: "hagyni kell  a dolgokat menni a maguk útján, valamit a galambnak is tudni kell",,,

A sokéves tapasztalat velem meg azt mondatja, hogy neki van igaza.

A hozzászólás:
tp329 Creative Commons License 2012-10-01 16:21:09 2313

Szia!

Én passzolok! :-)))

Néha az is segít ám, ha nem csinálunk semmit, nekünk is vannak rossz napjaink.

Adott esetben a veszteséget is el kell viselni, illetve be kell kalkulálni és a természetre bízni a dolgokat.

Ezt csak azért írtam, mert jobb nem jutott eszembe. :-)

 

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-10-01 16:08:18 2312

Köszönök mindenkinek minden hozzászólást! :)))

 

A helyzet az tök érthetetlen... a kicsi ma reggelre teli volt tömve maggal, a nagyban kevés volt, azt talán ő szedte fel.

Nem is adzunk nekik kását, csak azt a galacsint, amibe a gyógyszert gyúrtam bele.

A nagy nézeget, pislog, jön, megy ilyen üreses beggyel is.

A kicsi meg folyton sípol, teli beggyel is, és nem tud járni, csak mászik... ezt így miért csinálja? Lehet, hogy ennyire elgyengült? Ha mástól van, akkor mit kéne látni rajta?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!