|
|
|
|
 |
gr82wök6ószfater
2012-10-01 19:47:48
|
2314
|
Egy jóbarátom az ehez hasonlókra azt mondaná: "hagyni kell a dolgokat menni a maguk útján, valamit a galambnak is tudni kell",,,
A sokéves tapasztalat velem meg azt mondatja, hogy neki van igaza. |
|
A hozzászólás:
 |
tp329
2012-10-01 16:21:09
|
2313
|
Szia!
Én passzolok! :-)))
Néha az is segít ám, ha nem csinálunk semmit, nekünk is vannak rossz napjaink.
Adott esetben a veszteséget is el kell viselni, illetve be kell kalkulálni és a természetre bízni a dolgokat.
Ezt csak azért írtam, mert jobb nem jutott eszembe. :-)
|
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2012-10-01 16:08:18
|
2312
|
Köszönök mindenkinek minden hozzászólást! :)))
A helyzet az tök érthetetlen... a kicsi ma reggelre teli volt tömve maggal, a nagyban kevés volt, azt talán ő szedte fel.
Nem is adzunk nekik kását, csak azt a galacsint, amibe a gyógyszert gyúrtam bele.
A nagy nézeget, pislog, jön, megy ilyen üreses beggyel is.
A kicsi meg folyton sípol, teli beggyel is, és nem tud járni, csak mászik... ezt így miért csinálja? Lehet, hogy ennyire elgyengült? Ha mástól van, akkor mit kéne látni rajta? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|