Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-10-01 22:11:51 2317

Fotót persze nehogy felrakj!!!

 

Lehet hogy a papa anyát hajkurászta. És lehet, hogy anya meg is állt majd jelezte, hogy oké apus itt a  következő én csücsülök a tálba te meg gályáz az ebédlőben!!

tp329 Creative Commons License 2012-10-01 16:21:09 2313

Szia!

Én passzolok! :-)))

Néha az is segít ám, ha nem csinálunk semmit, nekünk is vannak rossz napjaink.

Adott esetben a veszteséget is el kell viselni, illetve be kell kalkulálni és a természetre bízni a dolgokat.

Ezt csak azért írtam, mert jobb nem jutott eszembe. :-)

 

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-10-01 16:08:18 2312

Köszönök mindenkinek minden hozzászólást! :)))

 

A helyzet az tök érthetetlen... a kicsi ma reggelre teli volt tömve maggal, a nagyban kevés volt, azt talán ő szedte fel.

Nem is adzunk nekik kását, csak azt a galacsint, amibe a gyógyszert gyúrtam bele.

A nagy nézeget, pislog, jön, megy ilyen üreses beggyel is.

A kicsi meg folyton sípol, teli beggyel is, és nem tud járni, csak mászik... ezt így miért csinálja? Lehet, hogy ennyire elgyengült? Ha mástól van, akkor mit kéne látni rajta?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!