Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-10-01 22:09:09 2316

Nem tudtam, hogy én dohányzok! De mindegy!!! :)

A hozzászólás:
tp329 Creative Commons License 2012-10-01 15:50:50 2311

Mindenki másként gondolkodik.

Napi egy doboz cigiből mennyi kukoricát is lehet venni?

Pár éve láttam boltban galambhúst árulni, olyan 4000 Ft/kg körül volt az ára, azóta mindig ez jut eszembe, ha galambot eszünk :-)))))

 

 

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-10-01 14:17:35 2309

Ha lesz vagy 20 pár tenyész/költő akkor másképp gondolkodik az ember! hehe...

ja és 10ezer a kukorica...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!