|
|
|
|
 |
tp329
2012-10-01 15:50:50
|
2311
|
Mindenki másként gondolkodik.
Napi egy doboz cigiből mennyi kukoricát is lehet venni?
Pár éve láttam boltban galambhúst árulni, olyan 4000 Ft/kg körül volt az ára, azóta mindig ez jut eszembe, ha galambot eszünk :-)))))
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2012-10-01 14:17:35
|
2309
|
Ha lesz vagy 20 pár tenyész/költő akkor másképp gondolkodik az ember! hehe...
ja és 10ezer a kukorica... |
|
Előzmény:
 |
tp329
2012-10-01 12:23:28
|
2308
|
Postagalambász! :-)))))))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|