Keresés

Részletes keresés

Bobo772 Creative Commons License 2012-10-01 14:33:20 2310

Hali engem úgy beindított tavasszal elsöre lesz vagy 50 fióka kelésbe.....lehet szelektálni rendesen :-)))

Törölt nick Creative Commons License 2012-10-01 14:17:35 2309

Ha lesz vagy 20 pár tenyész/költő akkor másképp gondolkodik az ember! hehe...

ja és 10ezer a kukorica...

A hozzászólás:
tp329 Creative Commons License 2012-10-01 12:23:28 2308

Postagalambász! :-))))))))

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-10-01 11:31:39 2307

Legyen!  De októberben már nem neveltetünk. Szépen szétszedi őket betegségrazzia és a tavaszi napsütésben újra indulunk. 

Macera. Kétségbe meg nem kell esni mert van másik. Bármennyi!!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!