|
|
|
|
 |
Bobo772
2012-10-01 14:33:20
|
2310
|
Hali engem úgy beindított tavasszal elsöre lesz vagy 50 fióka kelésbe.....lehet szelektálni rendesen :-))) |
|
 |
Törölt nick
2012-10-01 14:17:35
|
2309
|
Ha lesz vagy 20 pár tenyész/költő akkor másképp gondolkodik az ember! hehe...
ja és 10ezer a kukorica... |
|
A hozzászólás:
 |
tp329
2012-10-01 12:23:28
|
2308
|
Postagalambász! :-)))))))) |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2012-10-01 11:31:39
|
2307
|
Legyen! De októberben már nem neveltetünk. Szépen szétszedi őket betegségrazzia és a tavaszi napsütésben újra indulunk.
Macera. Kétségbe meg nem kell esni mert van másik. Bármennyi!!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|