Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
DimensionSeven Creative Commons License 2012-09-30 23:02:58 8283

Nincs mit, ma ilyen témák irányában túrtam a netet: full frame wide obik lap- és polárszűrőzése, beleértve a szűrőmenet nélkülieket is.

Az a baj ezzel a témával, hogy nem marketing-szagú, valós és hasznos felhasználói tapasztalatokat nemigen lehet találni.

Előzmény:
ph5.5 Creative Commons License 2012-09-30 19:33:24 8282

A harmadik csomagból rendeltem gyorsan hármat. Hátha az egyuk nem érkezik meg, illetve a maradékból ha elveszíteném bármelyiket legyen tartalék :-)

 

70000 Ft? Ezek nem normálisak :-(

 

Azért köszönöm a jóságod. Hétvégén kipróbáltam az obit, és úgy néz ki hogy elsőre nem is nagyon kell erre szűrő. Főként nem ilyen áron :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!