Nem tudom, a tojó a régi pasijával 2x2 gyönyörű kicsit nevelt. Az a hím sajna elveszett, (tudjátok, akkor a tojó is eltűnt, csak másnap jött haza, valszeg meg lettek támadva! :((( ) na és ez az új csávóval az első eresztés. A 2 tojás közt is eleve több nap volt, 3 vagy 4 és hát a kelésben is ez így el volt húzva, így a kicsike kezdettől fogva kisebb volt, de szépen voltak etetve még egész tegnapig.
Ilyen mdszerrel próbáltuk etetni, de nem jött össze... flakon, gumikesztyű ujj levágva, kilyukasztva, és a flakonban durvára darabolt vízzel kevert kaja. Na, hiába dugta bele a fejét, nem evett belőle, valahogy nem működött.