Részletes keresés
Gyakorlatilag nincs értelme kézzel nevelgetni a csipaszokat. Erre találták ki a dajka galambot. Sajnálom.
Ez király nem is gondoltam ilyet..
Ilyen mdszerrel próbáltuk etetni, de nem jött össze... flakon, gumikesztyű ujj levágva, kilyukasztva, és a flakonban durvára darabolt vízzel kevert kaja. Na, hiába dugta bele a fejét, nem evett belőle, valahogy nem működött.
Az üvegbe sima száraz magokat kéne tenni?
Index Fórumok
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!