Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-09-30 20:08:03 2297

Gyakorlatilag nincs értelme kézzel nevelgetni a csipaszokat. Erre találták ki a dajka galambot. Sajnálom.

Bobo772 Creative Commons License 2012-09-30 20:00:29 2296

Ez király nem is gondoltam ilyet..

 

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-09-30 19:39:13 2295

Ilyen mdszerrel próbáltuk etetni, de nem jött össze... flakon, gumikesztyű ujj levágva, kilyukasztva, és a flakonban durvára darabolt vízzel kevert kaja. Na, hiába dugta bele a fejét, nem evett belőle, valahogy nem működött.

Az üvegbe sima száraz magokat kéne tenni?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!