|
|
|
|
 |
Lumiere du Soleil
2012-09-30 16:35:55
|
7360
|
A technika ördöge: nekem csak a gazdikeresést irta ki, pedig látom hogy hamarabb irtad hogy megtaláltátok.
Örülök neki nagyon:)
Irtam Andinak hogy nézzen be ujra....
Off: most Cézár kutyámmal ugymond ketten vagyunk, 10 éves mult és nagyon összebarátkozott a macskákkal.
Remélem sokáig igy marad. Biztosan lesz jó gazdijuk a kiskutyáknak, édesek lehetnek ....
További szép délutánt kivánunk. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2012-09-30 12:17:32
|
7358
|
"Elküldöm a linket Andi állatvédö ismerösömnek, a cica olyan gyönyörü ( nagyon ritka márvány cirmos mintázatu), gondolom hogy sikerül az uj gazdi."
Én is remélem, hogy beválik, a lényeg, hogy ő végül is ígéretesen jó helyre került. (A simit - sajnos - én is csak már csak közvetíteni tudom neki.)
Viszont egy kedves ismerősömnél is van egy négy hónapos cirmoska meg egy kormoska. Nekik is jól jönne a segítség a "gazdi-találásban".
Ezek ugyan már régebbi képek, de azért a lényeg látszik:


"...én tegnap ültettem a 2 kutyám sirjára virágot."
OFF - de van a rokonságban három keverék kiskutya is (ebből kettő puli-pumi "ötvözet"), nekik is gazdit keresünk (természetesen külön-külön is). |
|
Előzmény:
 |
Lumiere du Soleil
2012-09-29 20:26:12
|
7356
|
Sziasztok,
régen irtam (bocs) és nehézkesen sikerült ujra "bejutni".
Elküldöm a linket Andi állatvédö ismerösömnek, a cica olyan gyönyörü ( nagyon ritka márvány cirmos mintázatu), gondolom hogy sikerül az uj gazdi. Küldök neki simit, gondolom a többi törödést megköszönte:)
Filemonnak: nagyon szép a rajz és a gondolat: én tegnap ültettem a 2 kutyám sirjára virágot.
Szép estét kivánunk. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|