Keresés

Részletes keresés

Lumiere du Soleil Creative Commons License 2012-09-30 16:35:55 7360

A technika ördöge: nekem csak a gazdikeresést irta ki, pedig látom hogy hamarabb irtad hogy megtaláltátok.

Örülök neki nagyon:)

Irtam Andinak hogy nézzen be ujra....

Off: most Cézár kutyámmal ugymond ketten vagyunk, 10 éves mult és nagyon összebarátkozott a macskákkal.

Remélem sokáig igy marad. Biztosan lesz jó gazdijuk a kiskutyáknak, édesek lehetnek ....

További szép délutánt kivánunk.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-09-30 12:17:32 7358

"Elküldöm a linket Andi állatvédö ismerösömnek, a cica olyan gyönyörü ( nagyon ritka márvány cirmos mintázatu), gondolom hogy sikerül az uj gazdi."

 

Én is remélem, hogy beválik, a lényeg, hogy ő végül is ígéretesen jó helyre került. (A simit - sajnos - én is csak már csak közvetíteni tudom neki.)

 

Viszont egy kedves ismerősömnél is van egy négy hónapos cirmoska meg egy kormoska. Nekik is jól jönne a segítség a "gazdi-találásban".

 

Ezek ugyan már régebbi képek, de azért a lényeg látszik:

 

 

 

"...én tegnap ültettem a 2 kutyám sirjára virágot."

 

OFF - de van a rokonságban három keverék kiskutya is (ebből kettő puli-pumi "ötvözet"), nekik is gazdit keresünk (természetesen külön-külön is).

Előzmény:
Lumiere du Soleil Creative Commons License 2012-09-29 20:26:12 7356

Sziasztok,

régen irtam (bocs) és nehézkesen sikerült ujra "bejutni".

Elküldöm a linket Andi állatvédö ismerösömnek, a cica olyan gyönyörü ( nagyon ritka márvány cirmos mintázatu), gondolom hogy sikerül az uj gazdi. Küldök neki simit, gondolom a többi törödést megköszönte:)

Filemonnak: nagyon szép a rajz és a gondolat: én tegnap ültettem a 2 kutyám sirjára virágot.

Szép estét kivánunk.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!