|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
exiefo
2012-09-30 12:13:08
|
7357
|
Örülök , hogy újra látlak Lumi !
Füttyvadász ! nagyon szép a cica, megnyugtató ha jó helyre került . |
|
Előzmény:
 |
Lumiere du Soleil
2012-09-29 20:26:12
|
7356
|
Sziasztok,
régen irtam (bocs) és nehézkesen sikerült ujra "bejutni".
Elküldöm a linket Andi állatvédö ismerösömnek, a cica olyan gyönyörü ( nagyon ritka márvány cirmos mintázatu), gondolom hogy sikerül az uj gazdi. Küldök neki simit, gondolom a többi törödést megköszönte:)
Filemonnak: nagyon szép a rajz és a gondolat: én tegnap ültettem a 2 kutyám sirjára virágot.
Szép estét kivánunk. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|