Keresés

Részletes keresés

Lumiere du Soleil Creative Commons License 2012-09-30 16:29:14 7359

Én is örülök nagyon, küldöm a simiket:)))

 

A hozzászólás:
exiefo Creative Commons License 2012-09-30 12:13:08 7357

Örülök , hogy újra látlak Lumi !

 

Füttyvadász ! nagyon szép a cica, megnyugtató ha jó helyre került .

Előzmény:
Lumiere du Soleil Creative Commons License 2012-09-29 20:26:12 7356

Sziasztok,

régen irtam (bocs) és nehézkesen sikerült ujra "bejutni".

Elküldöm a linket Andi állatvédö ismerösömnek, a cica olyan gyönyörü ( nagyon ritka márvány cirmos mintázatu), gondolom hogy sikerül az uj gazdi. Küldök neki simit, gondolom a többi törödést megköszönte:)

Filemonnak: nagyon szép a rajz és a gondolat: én tegnap ültettem a 2 kutyám sirjára virágot.

Szép estét kivánunk.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!