Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-09-30 12:17:32 7358

"Elküldöm a linket Andi állatvédö ismerösömnek, a cica olyan gyönyörü ( nagyon ritka márvány cirmos mintázatu), gondolom hogy sikerül az uj gazdi."

 

Én is remélem, hogy beválik, a lényeg, hogy ő végül is ígéretesen jó helyre került. (A simit - sajnos - én is csak már csak közvetíteni tudom neki.)

 

Viszont egy kedves ismerősömnél is van egy négy hónapos cirmoska meg egy kormoska. Nekik is jól jönne a segítség a "gazdi-találásban".

 

Ezek ugyan már régebbi képek, de azért a lényeg látszik:

 

 

 

"...én tegnap ültettem a 2 kutyám sirjára virágot."

 

OFF - de van a rokonságban három keverék kiskutya is (ebből kettő puli-pumi "ötvözet"), nekik is gazdit keresünk (természetesen külön-külön is).

exiefo Creative Commons License 2012-09-30 12:13:08 7357

Örülök , hogy újra látlak Lumi !

 

Füttyvadász ! nagyon szép a cica, megnyugtató ha jó helyre került .

A hozzászólás:
Lumiere du Soleil Creative Commons License 2012-09-29 20:26:12 7356

Sziasztok,

régen irtam (bocs) és nehézkesen sikerült ujra "bejutni".

Elküldöm a linket Andi állatvédö ismerösömnek, a cica olyan gyönyörü ( nagyon ritka márvány cirmos mintázatu), gondolom hogy sikerül az uj gazdi. Küldök neki simit, gondolom a többi törödést megköszönte:)

Filemonnak: nagyon szép a rajz és a gondolat: én tegnap ültettem a 2 kutyám sirjára virágot.

Szép estét kivánunk.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-09-29 15:00:57 7355

"Jó sorsot érdemel(ne)."

 

 

Meglesz. Sikerült neki Kaposváron kertes házban hozzáértő, szerető gazdi-családot találni.

 

Amíg itt ilyen csend van, még néhány kép róla azon öt nap alatt, amelyet nálunk töltött...

 

  

 

  

 

  

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!