Keresés

Részletes keresés

öregtarka. Creative Commons License 2012-09-29 22:21:43 2292

Helló! Nem lehet,hogy nedvesség érte a takarmányt és dohos lett?Vagy akár még a bogaras takarmány is okozhat ilyet./zsizsik/ Dunsztos üveg 0.2 vagy 0.5 l-es lefeded valamilyen szövettel,közepén lyukat csinálsz.hogy belemennyen a kis csőre,és az üveget ragd félig takarmánnyal,a picigalamb tele fogja enni magát. /az üveget emeld a fióka fölé fejjel lefelé/

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-09-29 20:11:07 2291

Köszi mindent, holnap többet leszek otthon, lesz időm mindent megfigyelni. Kakit, stb.

A köveket is ellenőrzöm, elvileg van bent nekik egy kerámia tégely a gyárilag benne lévő vöröskő tömörítménnyel. 

an igazi apro kaics is, ánizsos emésztő kavics, majd adok nekik holnap.

A picikbe is nyomtunk be pár kavicsot délelőtt.

Köszi mindent, holnap jelentkezünk.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!