Keresés

Részletes keresés

Lumiere du Soleil Creative Commons License 2012-09-29 20:26:12 7356

Sziasztok,

régen irtam (bocs) és nehézkesen sikerült ujra "bejutni".

Elküldöm a linket Andi állatvédö ismerösömnek, a cica olyan gyönyörü ( nagyon ritka márvány cirmos mintázatu), gondolom hogy sikerül az uj gazdi. Küldök neki simit, gondolom a többi törödést megköszönte:)

Filemonnak: nagyon szép a rajz és a gondolat: én tegnap ültettem a 2 kutyám sirjára virágot.

Szép estét kivánunk.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-09-29 15:00:57 7355

"Jó sorsot érdemel(ne)."

 

 

Meglesz. Sikerült neki Kaposváron kertes házban hozzáértő, szerető gazdi-családot találni.

 

Amíg itt ilyen csend van, még néhány kép róla azon öt nap alatt, amelyet nálunk töltött...

 

  

 

  

 

  

 

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-09-25 18:31:43 7354

Látom itt hosszabb ideje csend van. Én is sokáig csendben voltam, de most fontos információm van.

 

Őt az Egressy úton találták és, hogy ne az autók között végezze, ideiglenesen magunkhoz vettük. Ha véletlenül látná, aki keresi, dobjon egy mailt a publikus mailcímemre, egyéb esetben sürgősen gazdit keresünk neki, mert a tartása - bármennyire is jó volna - nálunk megodhatatlan (főleg úgy, hogy neki is jó és biztonságos legyen). Számításba vesszük azt a nagyon valószínűtlen lehetőséget is, hogy az eredeti gazdi azután kerül elő, hogy továbbadtuk. (Ez esetben sincs gond, megfelelően közvetítünk.)

 

  

 

  

 

  

 

Nem csak gyönyörű, de szobatiszta, végtelenül kedves, tanulékony, játékos, az autózást is jól tűri (ilyet még nem is láttam), egyszóval kivételesen értékes kis jószág. Jó sorsot érdemel(ne). 

 

Kérjük, aki tud, segítsen!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!