|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
matthiasii
2012-09-27 16:39:41
|
35
|
Vigyázz mert felgyújhatja a lakást !! |
|
Előzmény:
 |
nokedli123
2012-09-26 19:57:22
|
34
|
Segitség !
Kulcsàtadàs elôtt àllok egy végtôrlesztéses eladoval, aki mindent, még a konyhàt is viszi a lakàsbol. A bankot màr kifizette, de a hàtralék a kulcsàtadàsra marad. Hogyan vezessük le a kulcsàtadàst ? Addig nem kivànom kifizetni a maradékot mig az elado a lakàsban marad, mert félek, hogy rombol és szabotàlja a viz, gàz, villanybekôtéseket, ami azutàn az én felelôsségem (màr az ûgyvédnél is ûvôltôzôtt, azota meg csak lecsapja a telefont). Ô meg persze nem fog kulcsot adni mig nem fizettem, stb. ... Màsik kérdésem : ha hàz àllapota nem felel meg a làtogatàskor làtottakénak, mit tehetek jogilag (érdemes-e kôzjegyzôt vinni ?, stb.)
Elôre is kôszônettel minden tanàcsért ! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|