|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
DimensionSeven
2012-09-26 16:34:59
|
8265
|
Egy nem hívővel kár is lenne vitatkozni (keményvonalas szűrőpárti vagyok, hehe), de megnyugtatlak, hogy a polár ultraszéles látószögön sem haszontalan. Persze nem árt ha az égbolt nem üres, vagy ha mégis, akkor nem nagy részét foglalja el a képnek, de ha ezek a feltételek teljesülnek, akár egy GND 2-est vagy 4-est (0.3 vagy 0.6) is helyettesíthet. |
|
Előzmény:
 |
Mano254
2012-09-26 15:30:10
|
8263
|
C 24-70-em van, az problémamentes, de nem vagyok egy nagy szűrőmániás, gyakorlatilag csak polárt szoktam felcsavarni, ha nagyon kell. Ultra nagylátóra ez amúgy sem játszik, ott a már amúgy sem lehet egyenletesen eget kékíteni.
UV és protect szűrőt csak akkor használnék, amikor salakmotorversenyt mennék fotózni, tehát soha. :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|