Keresés

Részletes keresés

T. Thick Creative Commons License 2012-09-26 01:30:17 1201

Talán egy agáma vagy egy leguán megszökött valamelyik terraristától.

A hozzászólás:
somi55 Creative Commons License 2012-09-23 09:21:26 1200

Egy zárt területen láttam őkelmét, majd legközelebb kifaggatom a helybelieket, talán tudnak segíteni.

Egy biztos, gyík volt.

Előzmény:
T. Thick Creative Commons License 2012-09-21 02:38:42 1199

Magyarországon nem él ilyen gyík. Békát vagy kisemlőst láthattál.

 

Egyébként a zöld gyík sem mindig zöld, a nőstényeinél a barnás szín dominál.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!