Keresés

Részletes keresés

mental asylum Creative Commons License 2012-09-21 19:09:52 443

Ő meg Dezső. Szintén mi neveztük el. Neki tudjuk, hogy meghalt a gazdája. Kb ő is 3-4 éves lehet, és ugyancsak ivartalanított kandúr. Nagyon nyugodt, jó természetű, nagyon hálás cica. Idős házaspárnak, vagy egyedül álló személynek lenne jó. Ő is lakásban szeret lenni.

 

A hozzászólás:
mental asylum Creative Commons License 2012-09-21 18:58:06 442

Oszi.   Mi neveztük el.  Kb. 3-4 éves ivartalanított kandúr. Kitehették, (az örökösök) mert egyszer csak felbukkant a többi hajléktalan cica közt. Valószínűleg maghalt a gazdája, mert nagyon szeret lakásban lenni, még nyáron is.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!