|
|
|
|
 |
mental asylum
2012-09-21 19:09:52
|
443
|
Ő meg Dezső. Szintén mi neveztük el. Neki tudjuk, hogy meghalt a gazdája. Kb ő is 3-4 éves lehet, és ugyancsak ivartalanított kandúr. Nagyon nyugodt, jó természetű, nagyon hálás cica. Idős házaspárnak, vagy egyedül álló személynek lenne jó. Ő is lakásban szeret lenni.

|
|
A hozzászólás:
 |
mental asylum
2012-09-21 18:58:06
|
442
|
Oszi. Mi neveztük el. Kb. 3-4 éves ivartalanított kandúr. Kitehették, (az örökösök) mert egyszer csak felbukkant a többi hajléktalan cica közt. Valószínűleg maghalt a gazdája, mert nagyon szeret lakásban lenni, még nyáron is.

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|