Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
uraaam Creative Commons License 2012-09-21 18:27:03 23

Ezzel egyetértek.

A hatósági árak annyira "nyomottak" Egyetemes szolgáltatásban, hogy kicsi a mozgástér. A Telekom is valami 6-8%-ot ad E.ON, ELMŰ/ÉMÁSZ területen. Csak senki nem számol utána, csak azt látják, hogy kedvezmény. Meg a Telekom is más egyéb termékei fogyasztásához mérten ad kedvezményt.

Egy új kereskedő csak nagyon durva árengedménnyel tudna igazán betörni.

Előzmény:
judit56 Creative Commons License 2012-09-20 11:56:55 22

megnéztem egyik honlapját, amit itt ajánlottak. 

Egy feltételezett éves 24 ezres villanyszámlánál kb. 1000 ft a megtakaritás. Azt gondolom, ennyiért már a váltás is egy

macera, kár vele foglalkozni. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!