|
|
|
|
 |
ghoezeke mate
2012-09-21 11:47:50
|
2279
|
Több kárt teszel a trükközéssel nagyvedlés idején, mint ami haszon lehetne a bemutatón.
Sokat egyébként sem tudsz tenni, ha egyszer beindult a folyamat.
Egyébként pedig szeptemberben nem szoktak bemutatni, minden galambtartó tudja, hogy augusztus elejétől november végéig tart a testi tollak cseréje, minden galambnál kicsit más-más lefolyásban. Aki ilyenkor mutogatni akar, az dilettáns. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2012-09-21 11:28:25
|
2278
|
Na de akkor valami szakmait is!
Hogyan lehet lelassítani a vedlést?
Vagy extrém módon felgyorsítani?
Gondolom sehogy...
Lesz egy galamb bemutató és beneveztem egy galambomat, de elkezdett vedleni, 2 hete van, hogy helyreálljon, 2-3 napja kezdte el... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|