Keresés

Részletes keresés

somi55 Creative Commons License 2012-09-23 09:21:26 1200

Egy zárt területen láttam őkelmét, majd legközelebb kifaggatom a helybelieket, talán tudnak segíteni.

Egy biztos, gyík volt.

A hozzászólás:
T. Thick Creative Commons License 2012-09-21 02:38:42 1199

Magyarországon nem él ilyen gyík. Békát vagy kisemlőst láthattál.

 

Egyébként a zöld gyík sem mindig zöld, a nőstényeinél a barnás szín dominál.

Előzmény:
somi55 Creative Commons License 2012-09-19 20:43:34 1198

Sajnos nem láttam közelről, de biztosan nem volt zöld.

Inkább a szürke, vagy a barna valószínű. A lábai viszont a megszokottnál hosszabbak, más alakúak voltak, kiemelték a testét a talajtól.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!