Keresés

Részletes keresés

ph5.5 Creative Commons License 2012-09-20 20:51:25 8247

Igen, FX-t akart a párom, és az lett. Egyébként el nem adnám a 10-20-t. A 12-24 szűrőzhető, és nem is annyira bonyolultan :-)

10 perce próbáltuk Kisbergics új vázán... és 14mm-től jó ff-re is. Szóval ha nem megy el, akkor megmarad :-D

A hozzászólás:
DimensionSeven Creative Commons License 2012-09-20 19:09:09 8245

Szélesebben lát? Ezt csak egyféleképpen tudom elképzelni: ha FX-re csavarod fel. Egy szűrőzhetetlen nagylátó viszont visszalépés lesz, főleg elnézve a mintafotókat - azokon bőven akad szűrő.

Előzmény:
ph5.5 Creative Commons License 2012-09-19 13:36:56 8242

Köszönöm, nem. 12-24-es Sigma lesz a 10-20 helyett. Már a konkrét darab is megvan... Nem nekem való a halszem. 1-1 képhez még csak-csak, de számomra eddig az UWA jobban használhatónak bizonyult. (ezzel nem akarom rontani eladási szándékodat, a halszem mindig különleges vevőkört igényelt)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!