Keresés

Részletes keresés

öregtarka. Creative Commons License 2012-09-21 09:20:59 2274

Mert mit tanítasz? W-123-tól kérdeztem,de ha te is ugyan az vagy semmi gond.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-09-20 12:59:58 2273

Tévedsz! 

A tanítás jobban érdekel! :D

Előzmény:
öregtarka. Creative Commons License 2012-09-20 11:57:31 2272

Helló! Már nem postagalambászol? Pedig neked jól ment! Vagy tévedek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!