Keresés

Részletes keresés

T. Thick Creative Commons License 2012-09-21 02:38:42 1199

Magyarországon nem él ilyen gyík. Békát vagy kisemlőst láthattál.

 

Egyébként a zöld gyík sem mindig zöld, a nőstényeinél a barnás szín dominál.

A hozzászólás:
somi55 Creative Commons License 2012-09-19 20:43:34 1198

Sajnos nem láttam közelről, de biztosan nem volt zöld.

Inkább a szürke, vagy a barna valószínű. A lábai viszont a megszokottnál hosszabbak, más alakúak voltak, kiemelték a testét a talajtól.

Előzmény:
T. Thick Creative Commons License 2012-09-19 15:21:52 1197

Így nem.

A zöld gyík szokott nagyobbakat ugrani.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!