|
|
|
|
 |
somi55
2012-09-19 20:43:34
|
1198
|
Sajnos nem láttam közelről, de biztosan nem volt zöld.
Inkább a szürke, vagy a barna valószínű. A lábai viszont a megszokottnál hosszabbak, más alakúak voltak, kiemelték a testét a talajtól. |
|
A hozzászólás:
 |
T. Thick
2012-09-19 15:21:52
|
1197
|
Így nem.
A zöld gyík szokott nagyobbakat ugrani. |
|
Előzmény:
 |
somi55
2012-09-19 12:53:45
|
1196
|
Sziasztok!
Gödöllő mellett, egy erdei úton keresztezte utamat egy gyík.
Nem kis meglepetésemre ugrált, mint a békák.
Azonosítható a jószág? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|