Keresés

Részletes keresés

somi55 Creative Commons License 2012-09-19 20:43:34 1198

Sajnos nem láttam közelről, de biztosan nem volt zöld.

Inkább a szürke, vagy a barna valószínű. A lábai viszont a megszokottnál hosszabbak, más alakúak voltak, kiemelték a testét a talajtól.

A hozzászólás:
T. Thick Creative Commons License 2012-09-19 15:21:52 1197

Így nem.

A zöld gyík szokott nagyobbakat ugrani.

Előzmény:
somi55 Creative Commons License 2012-09-19 12:53:45 1196

Sziasztok!

 

Gödöllő mellett, egy erdei úton keresztezte utamat egy gyík.

Nem kis meglepetésemre ugrált, mint a békák.

Azonosítható a jószág?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!