Keresés

Részletes keresés

DimensionSeven Creative Commons License 2012-09-20 19:09:09 8245

Szélesebben lát? Ezt csak egyféleképpen tudom elképzelni: ha FX-re csavarod fel. Egy szűrőzhetetlen nagylátó viszont visszalépés lesz, főleg elnézve a mintafotókat - azokon bőven akad szűrő.

SzaboZ-ptx Creative Commons License 2012-09-19 13:44:03 8244

Valóban kevesen keresnek ilyen obit.

Én gömbpanorámához használtam, ahhoz tökéletes :)

A hozzászólás:
ph5.5 Creative Commons License 2012-09-19 13:36:56 8242

Köszönöm, nem. 12-24-es Sigma lesz a 10-20 helyett. Már a konkrét darab is megvan... Nem nekem való a halszem. 1-1 képhez még csak-csak, de számomra eddig az UWA jobban használhatónak bizonyult. (ezzel nem akarom rontani eladási szándékodat, a halszem mindig különleges vevőkört igényelt)

Előzmény:
SzaboZ-ptx Creative Commons License 2012-09-19 13:29:34 8240

Van egy 8mm-es Sigma halszemem ... nem érdekel?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!