|
|
|
|
 |
DimensionSeven
2012-09-20 19:09:09
|
8245
|
Szélesebben lát? Ezt csak egyféleképpen tudom elképzelni: ha FX-re csavarod fel. Egy szűrőzhetetlen nagylátó viszont visszalépés lesz, főleg elnézve a mintafotókat - azokon bőven akad szűrő. |
|
 |
SzaboZ-ptx
2012-09-19 13:44:03
|
8244
|
Valóban kevesen keresnek ilyen obit.
Én gömbpanorámához használtam, ahhoz tökéletes :) |
|
A hozzászólás:
 |
ph5.5
2012-09-19 13:36:56
|
8242
|
Köszönöm, nem. 12-24-es Sigma lesz a 10-20 helyett. Már a konkrét darab is megvan... Nem nekem való a halszem. 1-1 képhez még csak-csak, de számomra eddig az UWA jobban használhatónak bizonyult. (ezzel nem akarom rontani eladási szándékodat, a halszem mindig különleges vevőkört igényelt) |
|
Előzmény:
 |
SzaboZ-ptx
2012-09-19 13:29:34
|
8240
|
Van egy 8mm-es Sigma halszemem ... nem érdekel? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|